Odunpazarı İş Hukuku Avukatı

Odunpazarı İş Hukuku Avukatı

Her hukuk dalında olduğu gibi alanında da belirli kanunlar düzenlenerek işçi ve işverenin hakları korunmuştur. İş hukukunun temelinde ise işçilerin korunması ilkesine dayanarak,uyuşmazlıkların çözümüne,işçilerin korunması temel ilkesi ışığı altında düzenlemeler yapılmaktadır. 

İş Hukuku alanında bir uyuşmazlık olması durumunda işveren veya işçiler avukatlardan yardım alarak haklarını sonuna kadar savunabilir, gerekli hataların düzeltilmesi konusunda destek alabilirler. İş hukuku davalarında davanızı avukat ile takip etme zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak iş hukuku, işçi veya işverenin hak kayıpları yaşamaması için eskişehir iş hukuku avukatı olarak bir avukattan destek almanızı öneriyoruz.

İş Hukuku davaları basit usul yargı ile yargılanmaktadır. Bu neden ile davanızı takip etmediğiniz duruda rafa kaldırılacaktır. Özellikle işçi davalarında takipsizlik nedeni ile bir çok emek boşa gidiyor bu yüzden bu tarz davalarınızı titizlik ile takip etmenizi tavsiye ederiz.

Odunpazarı İş Hukuku Avukatı olarak vermiş olduğumuz hizmetler ;

*İşçi ve işveren ilişkisi konularında danışmanlık
*Kurumsal Danışmanlık
*İş Sözleşmeleri
*Toplu İş Sözleşmeleri hazırlanması
*Hizmet Sözleşmeleri
*Kıdem ve İhbar Tazminatı
*Ücret ve Fazla Mesai
*İş Kazaları
*İşe İade Davaları
*Tazminat Davaları
*İş Sağlığı ve Güvenliği
*Hizmet tespiti ve işçi alacakları

Odunpazarı İş Hukuku Avukatı olarak sizlere iş hukuku alanında hizmetler vermekteyiz. Eskişehir ve yakın illerde açmayı düşündüğünüz veya açılmış davalarınızda sizlere danışmanlık ve avukatlık hizmeti verebiliriz. İletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Avukata Soru Sor !

    Ziyaretçi Yorumları

    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

    Bize Ulaşın