x

 Özkır Hukuk Bürosu ; “Avukat Dorukhan ÖZKIR” tarafından ulusal ve uluslar arası alanda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti verebilmek adına 2017 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Özkır Hukuk Bürosu çatısı altında ; hukuki alanda yaşadığınız uyuşmazlıkların her aşaması mümkün olan en kısa süreç içerisinde sonuçlandırılmasını kendine ilke edinerek, vekil ettiği tüzel veya gerçek kişilere haklarını koruması konusunda yardımcı olmaya çalışmaktadır.

“Eskişehir Barolar Birliği” üyesi olan Av. Dorukhan ÖZKIR 1993 yılında doğmuş ve 2016 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesin’den mezun olmuştur. Selçuk Üniversitesi Hukuk Bölümü yüksek lisans ve ikinci üniversite olarak da İşletme bölümünü okumaktadır. Ayrıca “Eskişehir Gençlik Meclisi” denetim kurulunda görev yapmaktadır.

ÖZKIR HUKUK & DANIŞMANLIK BÜROSU olarak temel ilkelerimiz arasında hukukun üstünlüğünün egemen olduğu hukuk devleti idealine hizmet etmek ve adaletin bütün kuram ve kuralları ile her anlamda ve her alanda gerçekleşmesini ve bu kapsamda avukatlık mesleğini hukuk kurallarına uygun bir şekilde yerine getirmeye çalışmaktır.Hedefimiz ; eldeki mevcut veri ve birikimleri çerçevesinde Mahkeme ( davaların ) en mükemmel sonuçlar ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktır.

Özkır Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda ;

– Eskişehir İcra Hukuku ( İcra davaları, haciz işlemleri vb. )
– Eskişehir İş Hukuku ( İhbar, Kıdem Tazminatı, Mobing Davaları vb. )
– Eskişehir Ticaret Hukuku ( Ticari alanda faaliyet gösteren firmalara )
– Eskişehir Tüketici Hukuku ( Tüketici ve Satıcı arasındaki uyuşmazlık ve uzlaşmalar vb. )
– Eskişehir Gayrimenkul Hukuku ( Kira sözleşmeler, taşınmaz mal işlemleri vb. )
– Eskişehir Miras Hukuku ( Mirasın reddi, mal paylaşımı, babalık testi  vb. )
– Eskişehir Aile Hukuku ( Boşanma davaları, nafaka, velayet vb. )
– Eskişehir Ceza Hukuku ( Ceza davaları, asliye ceza, ağır ceza vb. )

Av.Dorukhan Özkır
0222 240 10 00
bilgi@ozkirhukuk.com
Kurtuluş Mah. Cumhuriyet Bulvarı
Tezciler Plaza No:73/1 Kat:3 Daire:6
Odunpzarı / Eskişehir

Bize Ulaşın